16.10.2013

VIII WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ ORAZ WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE

15 października 2013r. w Hali Widowiskowo- Sportowej odbyły się powiatowe eliminacje „VIII WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ ORAZ WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE” organizowane przez Komendę Powiatową Policji w Bełchatowie dla uczniów klas II szkół podstawowych. W eliminacjach udział wzięło 14 szkół z powiatu bełchatowskiego.

Naszą szkołę w konkursie reprezentowali uczniowie klasy IIa: Laura Komar i Kacper Dykes, którzy spisali się znakomicie zajmując I miejsce w turnieju.

VIII WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ ORAZ WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWI

Nie bez znaczenia dla zwycięstwa naszej szkoły była drużyna kibiców (uczniowie klasy IIa),która dzielnie wspierała dwuosobowy zespół biorący udział w rywalizacji.

W przerwach rozgrywek odbyły się bardzo ciekawe zajęcia :

- pokaz pierwszej pomocy,

- prelekcja o bezpieczeństwie oraz konkurs dla kibiców.

Ogromna radość ogarnęła zarówno drużynę zawodników jak i kibiców, kiedy dowiedzieliśmy się, że nasza szkoła zwyciężyła w konkursie.