22.12.2011

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

3 grudnia to dzień, kiedy na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. Z tej okazji
w naszej szkole został ogłoszony konkurs plastyczny dla wszystkich chętnych uczniów na najciekawszą i najładniejszą pracę o tematyce niepełnosprawności. Konkurs został rozstrzygnięty w kategorii klas
0-3 i 4-6. Laureaci odebrali dyplomy i upominki 20 grudnia po Jasełkach szkolnych. Nagrody wręczyły Pani Dyrektor oraz Pani Wicedyrektor.

Wszystkie prace można było podziwiać na tablicy ogłoszeń. Uczniowie naszej szkoły mogli również na tej tablicy w specjalnie przygotowanym sercu wpisywać życzenia dla osób niepełnosprawnych. Pojawiło się tam naprawdę bardzo dużo serdecznych i wspaniałych życzeń!

WYNIKI KONKURSU „KAŻDY INNY, WSZYSCY RÓWNI”:

W kategorii klas 0-3:

I MIEJSCE: Mateusz Kaczmarek, 0b

II MIEJSCE: Lena Sidorczuk, kl. 2a

WYRÓŻNIENIA: Natalia Czuchryta (0b), Tymon Oset (0b), Maja Fidala (0b), Wiktoria Woźnicka (0b), Julia Kozakiewicz (0b)

W kategorii klas 4-6

I MIEJSCE: Marta Zajączkowska, kl. 4a