01.06.2013

Dzień Dziecka 2013

Tegoroczny Dzień Dziecka w naszej szkole obchodziliśmy na sportowo i bardzo rozrywkowo. W poniedziałek 27 maja uczniowie rozegrali i wygrali mecz siatkówki z reprezentacją nauczycieli.
Tego samego dnia odbyły się eliminacje do szkolnego konkursu "MAM TALENT"
I miejsce w kategorii klas I-III zajęły dziewczynki z klasy 2b: Klaudia Góralczyk, Kasia Pierszała, Oliwia Oset i Wiktoria Marczak, które w brawurowy sposób zaśpiewały piosenkę "Puszek Okruszek". II miejsce należało do wokalistek z klasy 3b Wiktorii Majchrowskiej i Nadii Lis. Na trzecim miejscu równocześnie uplasowały się Zuzia Jańczyk z klasy 1b i Lena Sidorczuk z klasy 3a. W kategorii klas VI-VI, Kacper Pichlak z klasy 5b, który zaskoczył wszystkich swoim beatbox'owym występem zajął miejsce I. Na miejscu drugim uplasował się Piotr Gągorowski z klasy 4a ze swoim "tańcem na palcach" a na miejscu III wokalistka z klasy 5b Agnieszka Kupka. Występ finalistów mogliśmy obejrzeć podczas szkolnej dyskoteki zorganizowanej dla wszystkich uczniów przez Samorząd Uczniowski w środę 29 maja.