KONSULTACJE I ZEBRANIA

Konsultacje z rodzicami w dniu 18.12.2018r. 
odbywają wg harmonogramu

 

Nazwisko i imię

wychowawca

godzina

sala nr

Banasik Ilona

nauczyciel współorganizujący kształcenie

od godz.17.00

24

Bedlechowicz Beata

klasa 4d

od godz.17.00

27

Blaźniak Paweł

edukacja dla bezpieczeństwa

od godz.17.00

13

Bochman Anna

religia

od godz.17.00

13

Ciołek Emilia

wychowanie fizyczne

od godz.17.00

pokój w-f

Danielczyk Beata

klasa 8b

od godz.17.00

25

Doleciński Rafał

klasa 4s

od godz.17.00

8

Domin Ewa

klasa 1a

od godz.17.00

6

Felczak Mariola

Klasa 0b

od godz.17.00

2

Fulara Anna

wychowawca świetlicy

od godz.17.00

13

Furga Lilianna

język polski

od godz.17.00

13

Gliszczyńska Monika

logopeda

od godz.17.00

5

Górna Martyna

nauczyciel współorganizujący kształcenie

od godz.17.00

23

Grygiel Monika

klasa 7b

od godz.17.00

20

Gutknecht Mirosław

doradztwo zawodowe

od godz.17.00

13

Gudajczyk Aneta

wychowawca świetlicy

od godz.17.00

13

Hajdan Elżbieta

klasa 6b

od godz.17.00

24

Hejak-Kępa Katarzyna

język niemiecki

od godz.17.00

13

Herudzińska Dorota

język angielski

od godz.17.00

13

Janowska Magda

wychowawca świetlicy

od godz.17.00

13

Kaczmarska Danuta

biologia

od godz.17.00

13

Karda Agnieszka

klasa 2c

od godz.17.00

5

Kawa Katarzyna

przyroda ,chemia, biologia

od godz.17.00

13

Kobyłt Alicja

Klasa 2b

od godz.17.00

4

Kołasińska Patrycja

nauczyciel współorganizujący kształcenie

od godz.17.00

23

Kowalczyk Elżbieta

wos, historia

od godz.17.00

13

Kowalska Teresa

klasa 1b

od godz.17.00

7

Krakowiak Krystyna

klasa 0a

od godz.17.00

3

Kruk Arkadiusz

wychowanie fizyczne

od godz.17.00

pokój w-f

Kurowska Edyta

religia

od godz.17.00

13

Leś- Klupińska Teresa

klasa 6a

od godz.17.00

27

Maciejewska Justyna

nauczyciel współorganizujący kształcenie

od godz.17.00

24

Maślanka Milena

klasa 2a

od godz.17.00

świetlica

Motylska Ewa

język polski

od godz.17.00

13

Nadolna Beata

pedagog

od godz.17.00

1

Osińska Marzena

klasa 3a

od godz.17.00

18

Pabich Anetta

matematyka

od godz.17.00

13

Pacholczyk Martyna

klasa 4b

od godz.17.00

19

Pawłowska Dorota

klasa 7c

od godz.17.00

biblioteka

Pierszała Maria

bibliotekarz

od godz.17.00

13

Polak Dorota

klasa 8a

od godz.17.00

22

Sobczyk Katarzyna

 kierownik świetlicy

od godz.17.00

13

Stępnik Joanna

historia

od godz.17.00

13

Szafrańska Bogumiła

klasa 7a

od godz.17.00

23

Turko Justyna

klasa 4a

od godz.17.00

30

Urbańska Justyna

wychowawca świetlicy

od godz.17.00

13

Wojciechowska Agata

język angielski

od godz.17.00

13

Wojewoda Agnieszka

klasa 5b

od godz.17.00

14

Zawadzka Katarzyna

klasa 5c

od godz.17.00

21

Zawodziński Zbigniew

klasa 5a

od godz.17.00

28

 

 



Plan zebrań i konsultacji 2018/2019

 

miesiąc

 

dzień

 

rodzaj

wrzesień

11,12

zebrania

październik

30

konsultacje

listopad

27,28

zebrania

grudzień

18

konsultacje

styczeń

30

zebrania

marzec

26

konsultacje

kwiecień

30

zebrania

maj

28

konsultacje

czerwiec

zebrania wg potrzeb

pikniki



 

 

 

 

Nasz adres:

ul. Lipowa 11, 
97-400 Bełchatów
Kontakt z nami:
tel. 44 632 22 18   fax 44 632 20 34
e-mail sp4b@interia.pl
Godziny  pracy sekretariatu: 
pn, śr - pt: 7:30 - 15:30; 
wt: 9.00 - 17.00


Nasza szkoła jest zawsze na medal!