POMYSŁOWY ROK

To już kolejne zajęcia w ramach projektu „Pomysłowy rok”. Na zajęciach, uczniowie klasy 1a poznali rodzaje komiksów, dowiedzieli się, kto tworzy komiksy i z jakich elementów składa się taki komiks. Przed naszymi uczestnikami było nie lada wyzwanie bowiem mieli za zadanie stworzyć własny komiks. Musieli narysować relacje bohatera z jego towarzyszami, ustawić kadr oraz zaplanować planszę i dymki z wypowiedziami bohaterów. Dlatego najpierw podzielili się na grupy, a następnie wybrali dla siebie odpowiednie role – wcielili się w scenarzystów, kolorystów, rysowników i redaktorów. Zajęcia wzbudziły ciekawość uczniów i pracy nie było widać końca. Zespoły świetnie poradziły sobie z tym zadaniem, czego efektem są wymyślone przez nich plansze komiksowe. Podczas zajęć uczniowie trenowali kreatywność i współpracę w zespole. Wychowawczynią jest pani Milena Maślanka.

POMYSŁOWY ROK - komiks

W dniu 02.03.2018r., odbyły się kolejne zajęcia realizowane w ramach programu „Pomysłowy rok”. Uczniowie klasy Ia szukali odpowiedzi na pytanie: Dlaczego mam katar i boli mnie gardło? Aktywne metody i formy pracy zastosowane podczas zajęć sprawiły, że uczniowie wiedzą już co to są wirusy i jak się przed nimi skutecznie chronić. Wychowawczynią jest Pani Milena Maślanka.

POMYSŁOWY ROK - Dlaczego mam katar i boli mnie gardło?

"Dlaczego świętujemy rodzinnie?" To drugie zajęcia zrealizowane w ramach projektu Pomysłowy rok. Dzieci wykonywały ozdoby świąteczne. Powstały urocze aniołki, choinki z rolek po papierze toaletowym,
a także efektowny łańcuch ze słomek i papieru kolorowego.

POMYSŁOWY ROK - "Dlaczego świętujemy rodzinnie?"

Klasa 1a z Panią Mileną Maślanką bierze udział w programie edukacyjnym ,,Pomyslowy rok"

Pierwsze zajęcia odbyły się pod hasłem: "Czy misia można spotkać w lesie?"

POMYSŁOWY ROK - "Czy misia można spotkać w lesie?"