SZKOLNE WYCIECZKI

ROK SZKOLNY 2017/2018

Wycieczka do Wrocławia klasy 4B. W planie park trampolin, wystawa Kolejkowo, stare miasto oraz dużo dobrej zabawy. Dzieci były pod opieką pani Agnieszki Kardy i pani Agnieszki Wojewody.

Dnia 14 maja klasy 0 a i 0 b pod opieką wychowawczyń wybrały się na wycieczkę do Łodzi. Dzieci zwiedziły wystawę interaktywną w "Eksperymentarium", która umożliwiła samodzielne poznanie zagadnień z wielu dziedzin nauki i techniki, oraz brały udział w warsztatach plastycznych i edukacyjnych. Na koniec świetna zabawa w Jupi Parku.

Klasy szóste w Toruniu - 11 maja 2018r. - zdjęcia...

11 maja 2018 r. zwiedzaliśmy Toruń. Piękna pogoda towarzyszyła nam podczas spaceru po Starym Mieście. Widzieliśmy m.in. Ratusz Staromiejski, pomnik i dom Mikołaja Kopernika, pomnik flisaka z żabkami, Krzywą Wieżę, mury obronne, bramy i baszty.
W planetarium obejrzeliśmy niesamowity seans! A w piernikarni sami zrobiliśmy pierniczki, które zabraliśmy do domu na pamiątkę.
Uczniowie klasy 4a i 4c.

PS Wiecie co podobało nam się najbardziej? WSZYSTKO!!!

26 kwietnia 50 uczniów z klasy 2a i klas 3 pojechało na wycieczkę do łódzkiego ogrodu zoologicznego. Wycieczka została zorganizowana przez Starostwo bełchatowskie. Uczniowie uczestniczyli w warsztatach ekologicznych. Mieli okazję pogłaskać węża
i jeża oraz zrobić sobie zdjęcie z pawiem. Spotkania ze zwierzętami sprawiły im wiele radości. Pogoda była piękna, więc humor dopisywał wszystkim. Ogromne podziękowania dla pracowników wydziału edukacji ekologicznej Starostwa Powiatowego 😀.
Opiekunkami były panie: Krystyna Krakowiak, Marzena Osińska i Maria Pierszała.

W dniu 8 marca 2018 roku uczniowie klasy Vb wybrali się do Łodzi. W planie wycieczki były dwa miejsca: Muzeum Geologiczne im. Jana Ziomka oraz park trampolin SALTOS. W muzeum uczniowie wysłuchali interesującej prelekcji o skałach, minerałach
i meteorytach, obejrzeli również zgromadzone tam fascynujące eksponaty. A w parku trampolin pod opieką profesjonalnych trenerów uczestniczyli w rozgrzewce, grali w zbijaka,skakali do basenu z gąbkami oraz uczyli się i doskonalili podstawowe elementy gimnastycznyczne. Być może taka wycieczka zachęci naszych uczniów do większego zainteresowania akrobatyką czy minerałami.

WYCIECZKI SZKOLNE
 - archiwum

Nasz adres:

ul. Lipowa 11,
97-400 Bełchatów
Kontakt z nami:
tel. 44 632 22 18   fax 44 632 20 34
e-mail sp4b@interia.pl
Godziny  pracy sekretariatu:
pn - pt: 7:30 - 15:30

Nasza szkoła jest zawsze na medal!