19.12.2010

Miłośnicy Książki z wizytą w bełchatowskim szpitalu

„ Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym się dzieli z innymi”. Jan Paweł II

Niech nam słowa ojca św. przyświecają byśmy nigdy nie zapomnieli o ludziach potrzebujących.

Dnia 15 grudnia uczniowie naszej szkoły należący do Koła Miłośników Książki kolejny raz udali się do Wojewódzkiego Szpitala im. Jana Pawła II w Bełchatowie na Oddział Pediatryczny i Oddział Chirurgii Dziecięcej. Wizyta przebiegała pod hasłem „Dzieci zdrowe odwiedzają dzieci chore”.

Spotkanie to odbyło się w ramach programu propagowania idei wszelkich akcji pomocowych wśród młodego pokolenia tj. uczniów SP 4.

Uczniowie przy współpracy z opiekunem wykonali ozdoby świąteczne, gry planszowe, zebrali używane, ale w dobrym stanie książki, które podarowali do świetlic na oddziałach.

Koło Miłośników Książki z wizytą w szpitalu