20.02.2012

Zawody narciarskie

17 lutego odbyły się III Mistrzostwa Bełchatowa w narciarstwie alpejskim organizowane rokrocznie na Górze Kamieńsk. Świetne warunki narciarskie oraz bardzo dobra organizacja zawodów pozwoliły młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjów na świetną zabawę na śniegu i zdrową rywalizację. Szkołę Podstawową nr 4 reprezentowało 4 uczniów: Janeczka Jurczak z klasy I a, Kasia Marczak z klasy III a, Piotr Uznański z klasy IV b oraz Daniel Rośniak z klasy VI a. Uczniowie startowali w swoich kategoriach wiekowych. Kasia Marczak zajęła I miejsce w kategorii szkół podstawowych, a Janeczka Jurczak (najmłodsza uczestniczka zawodów) zajęła IV miejsce. Chłopcy również spisali się bardzo dobrze i dzielnie walczyli na ośnieżonym stoku.

Zdobywcy czołowych miejsc otrzymali medale, dyplomy i wartościowe nagrody (bony pieniężne).

Uczniowie i opiekunowie przekazują szczególne podziękowania za pomoc w czasie zawodów dla Pana Zbigniewa Dolaty.

Zawody narciarskie