21.03.2013

Pierwszy dzień wiosny w Czwórce!

W naszej szkole, jak co roku, święto przysłowiowego wagarowicza obchodziliśmy wesoło, oryginalnie i na słodko.

Tego dnia można było być zwolnionym z klasówki, sprawdzianu, dyktanda, a nawet zapomnieć pracy domowej! Należało jednak spełnić warunek: chłopcy – krawat lub muchę pod szyją, a dziewczynki – kolorowe chustki.

Okazuje się, że nasi uczniowie potrafią się bawić! Chłopcy prezentowali wszelakiego wzornictwa krawaty, a dziewczynki- wielobarwne, przecudne chusteczki. Odważniejsi wystąpili w stroju kompletnym, czyli marynarce, galowych spodniach.

Na lekcjach pojawił się „szwedzki stół”, a na nim ciastka, cukierki, soki i owoce. Lekcje przebiegały w wesołej atmosferze przy zagadkach, krzyżówkach i innych grach przygotowanych przez naszych uczniów.

Pierwszy dzień wiosny w CZWÓRCE

Niestety, od jutra wracamy pełną parą do pracy!